Matsu Masaj Terapileri
Slider
 • Matsu Bliss Signature Masajı

  Hangi masajın sizin için uygun olduğundan emin değilseniz, size özel hazırlanan bu masajı tercih edebilir ve terapistinizin size uygun masaj tekniklerini, bedende enerji akışı esas alınarak uygulanan nokta basınç teknikleri ile kombine edeceği bir potpuri sunmasına izin verebilirsiniz.

 • Shiatsu Masajı

  Vücuttaki özel noktalara basınç uygulaması ile Chi adı verilen yaşam enerjisinin harekete geçmesini, stresten arınma, vücut direncinin artışı, kan dolaşımının düzenlenmesi, zindelik kazandırmayı hedefleyen Japon masaj terapisidir.

 • Sultan Masajı

  Özel Bungo Jepun çiçeközü masaj yağı ile yapılan Sultan masajı iki enerjiyi aynı anda tek bir vücuda vererek vücuttaki negatif enerjiyi pozitif bir enerjiye çevirir. Sultan masajı vücutta aşırı bir dinlenme hissi uyandırarak vücudun gündelik enerji dengesini korumasına yardımcı olur.

 • Aromaterapi Masajı

  Sizin seçeceğiniz hoş kokulu aromatik yağlar eşliğinde yapılan, lenf sistemini harekete geçirerek vücuttan toksinleri uzaklaştırmayı hedefleyen, hem keyifli ve dinlendirici, hem de enerji seviyesini yükseltici bir masajdır. Bu masaj seansları düzenli aralıklarla yapıldığında, vücuttan zihinsel yorgunlukları arındıracağı için, huzurlu, derin ve kaliteli uykular armağan edecektir.

 • Thai Masajı

  Enerji noktalarına uygulanan nokta basınç tekniklerini yogadaki çeşitli germe, çekme ve esneme hareketleriyle birleştiren bu masaj, özel kıyafetler giyilerek yer minderi üzerinde yapılır. Vücudun esnekliğini artıran, stresi azaltan ve vücudun enerji sistemini dengeleyen bu masajla, ruhsal ve bedensel olarak rahatlamış ve yeniden enerji kazanmış hissedeceksiniz.

 • Volkanik Sıcak Taş Masajı

  Isıtılmış bazal taşların vücuttaki enerji merkezlerine (çakralara) yerleştirilmesi ile ısının bedenin derinliklerine nüfuz etmesi ve yapılan masaj ile bloke olmuş enerjiyi ortadan kaldıran, fiziksel ve ruhsal dengeye kavuşmayı sağlayan farklı ve keyifli bir deneyim. Bu masaj ile metabolizma ve toksin atılımı hızlanacak, bağışıklık sistemi güçlenecek, ağrılar azalacaktır. Bu masaj sonrası kendinizi baştan ayağa arınmış hissedeceksiniz.

 • Derin Doku Masajı

  Bedendeki gerginlik derindeki dokulara ve kaslara yerleşerek kas ağrılarına sebep olur. Derin doku masajı, sert dokunuşlar ile kan dolaşımını uyararak en derindeki kaslarda bile toksinlerin arınmasını ve bu kaslara besin maddelerinin gönderilmesini sağlar. Artrit, eklem ağrısı, kronik ağrılar ve spor sonrası çeşitli sorunlar yaşayan kişiler için tavsiye edilir. Derin doku masajı bedensel, psikolojik ve ruhsal rahatlama, blokajların çözülmesi, enerji akımının uyarılması için harika bir yöntemdir.

 • Otantik Bali Masajı

  Tüm vücudunuzda kan, oksijen, enerji akışını hızlandıran özgün bir masaj… Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerekli gerinme hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlere etki eder. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm iç sistemlerin birbirleriyle entegrasyonunu sağlar. Sizin seçeceğiniz doğal aromalı yağlarımızla kaslarda oluşan gerginlik giderilir, enerji (chi) seviyesi yükselir, tüm vücutta derin bir gevşeme ve rahatlama sağlanır.

 • Art Refleksoloji

  ‘Ayaklar Vücudun Aynasıdır’ felsefesinden yola çıkan geleneksel Çin uygulaması, ayak tabanlarında bulunan özel bazı noktaların vücuttaki farklı organları temsil ettiği teorisi üzerine kurulmuştur. Ayakların altında belirli noktalara yapılan etkili baskılar sayesinde vücut organları üzerinde enerji verici ve iyileştirici etki sağlanır ve tüm vücut ve zihin sağlığında genel bir iyileşme sağlanmış olur.

 • Matsu Hindistan Kafa Masajı

  Yüz ve baş bölgesindeki enerji noktalarına basınçlarla uygulanır. Özel enerji kullanılarak uygulanan bu masaj dolaşımı hızlandırıcı ve bu bölgedeki ağrıları azaltıcı etkisi olan bir masaj tekniğidir.

 • Sırt ve Boyun Masajı

  Omuzlar, boyun ve baş bölgelerine uygulanan bir masaj tekniğidir. Ağrı bölgelerine ve enerji noktalarına basınçlar yapılarak o bölgelerdeki kan dolaşımı sirküle edilir. Vücudun kısmi rahatlatılması sağlanır.

 • Klasik İsveç Masajı

  Klasik rahatlama masajı olan İsveç Masajı, dolaşımı arttırmak ve yorgun kasları yatıştırmak için tercih edilen bir masaj uygulamasıdır.

 • 1